Nechte práci na nás a mějte své služby pod kontrolou.

Naše pražské prádelny věří v poskytování skvělých řešení v praní prádla pro mnoho podniků poskytujících služby. Potřeby Vašeho podniku v oblasti poskytování služeb se rychle mění a my jako komerční poskytovatel prádelních služeb Vám můžeme nabídnout potřebné služby v okamžiku, kdy je potřebujete a v termínu, který očekáváte.

 • Skvělá organizace

  Máme skvělou organizaci a vaše prádlo pereme odděleně od prádla jiných zákazníků. Když víte, že je o vaše prádlo postaráno, můžete se zaměřit na jiné věci. Vaše prádlo je nejprve vypráno, usušeno, poskládáno a pak pěkně a organizovaně uloženo do tašek.

 • Mimořádná péče

  Nezáleží na tom, zda si u nás necháte vyprat ručníky, ložní prádlo, ubrousky, ubrusy nebo jiné textilie. Věříme v pečlivé zacházení s vaším prádlem. Vrátíme vám ho čisté, suché a poskládané. Můžete být klidní, protože víte, že s vaším prádlem zacházíme pečlivě.

 • Individuální přístup

  Naše práce se vyznačuje individuálním přístupem ke každému klientovi, maximálním zřetelem k vašim touhám a zvláštnostem vašeho podnikání.

 • Doručení do 24 hodin

  Vaše prostěradla a ručníky dokonale vypereme, vysušíme, poskládáme a vrátíme vám je zpět do 24 hodin. Vaše prádlo není nikdy práno ani sušeno společně s prádlem někoho jiného.

Více informací

Vaše prádlo si vyzvedneme u vás doma. Pak vám ho zase přivezeme domů!

Součástí našich služeb je pravidelné vyzvedávání prádla u zákazníka a jeho dovezení zpět.

Poptávka

Pošlete nám online nezávaznou poptávku.

Vyberte:

Pole označená * jsou povinná.

Close